sobota, 14 stycznia 2017

Koniec Starego i początek Nowego !

Cześć !
Pamiętasz mnie jeszcze ? Tak, to ja Chudsza i powracam na blogsferę. Mamy dzisiaj  styczeń, więc oficjalnie rozpoczynam sezon

Skoro mamy styczeń, to znaczy, że dopiero zaczął się Nowy rok, a z nowym rokiem przyszedł czas na Podsumowanie roku i postanowienia noworoczne, a co za tym idzie, coraz częściej słyszymy/widzimy :


Najłatwiej byłoby podsumować rok przez postanowienia noworoczne, które były wstawione na bloga w zeszły ... a nie, zapomniała. W ZESZŁYM ROKU NIE BYŁO POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH! W związku z tym sama sobie podsumowałam rok i chciałabym się tym z Wami podzielić. W tym celu wzięłam kartkę, długopis, kalendarz, facebook i instagram i popatrzyłam co sie w tym roku fajnego działo i o czym warto by Wam napisać. Więc do dzieła :) :

1. Gromada.

W marcu otworzyłam gromadę zuchową. Bardzo długo o tym marzyłam i gdy tylko pojawiła sie możliwość spełnienia tego, to bardzo się cieszę i korzystam. Na razie mam mało osób, robimy dlatego nabór, ale trafiły mi się najlepsze dzieciaki pod słońcem. Jedyne zuchy, które są grzeczne.
Oto nasza stronka na facebook, jeżeli chcecie zobaczyć co się u nas dzieje, to zapraszam :) 
KLIK .

2. Snapchat.

Nie, nie założyłam w tym roku snapchata ! W tym roku prowadziłam przez 1 dzień snapa na Żelkach Adiego. Jest to snap widzów Adriana Pietrzaka. Na 1 dzień zamieniłam się w super profesjonalną vlogerkę, hehe. Bardzo mi się to spodobało i dzięki temu coś się w tym roku zmieni, ale to zobaczycie ! 

3. Naramiennik wędrowniczy i gromada.

W lipcu tego roku otrzymałam naramiennik wędrowniczy, a na swojego patrona wybrałam Mrówkę, dlatego, że jest mała, ale dużo pracuje, aby osiągnąć wielkie rzeczy. Tego samego dnia zamknęłam okres próbny i stałam się drużynową 12 GZ"Dzielne Płomyki".

4.Wakacje !

Skoro wakacje to wolne, a skoro wolne to wyjazdy. Skoro wyjazdy to koloryt, najlepszy festiwal ognia na którym byłam. Nawet miałam okazje spróbować tańczyć z wachlarzami. Kilka dni, a taka cudowna zabawa. Naprawdę polecam.

A więc teraz postanowienia na 2017.   

1. zmotywować i reaktywować KOSOGŁOS.
2. Zdać egzamin zawodowy.
3. Mieć 30 osób w gromadzie.
4. Zamknąć pwd.
5. Nagrać płytę.
6. Przeczytać 20 książek.
7. Zobaczyć O.S.T.R.
   Tak więc, to wszystko na dzisiaj. Mam nadzieję, że się podoba. Czekam na Wasze postanowienia noworoczne w komentarzach. Do następnego! 5 komentarzy:

 1. Miałaś kilka naprawdę wspaniałych wspomnień w starym roku:) Wszystkiego dobrego w nowym!
  Oby udało Ci się zrealizować każde postanowienie/cel :)

  Pozdrawiam,
  http://my-little-world-olimpia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja żadnych postanowień nie mam :) Trzymam kciuki, żebyś Ty wytrwała w swoich :)
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja najbardziej w 2016 wspominaj wakacje! :)
  Only Dreams

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia w spełnianiu postanowień! I gratuluję tak dobrze spędzonego 2016 roku :D Zobaczysz, że 2017 będzie jeszcze lepszy. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za każdy komentarz! To duża motywacja!
Nie bawię się w obs/obs itp.