niedziela, 29 marca 2015

Nie co gorszy okres życia

Cześć!
Chciałam Was przeprosić, że post pojawia się dopiero teraz, ale ... tak wyszło.
Ostatnio przechodzą chyba nie najlepszy okres mojego życia.
Czasami każdy z nas tak ma, nie oszukujmy się. Każdemu zdarza się gorszy okres życia. Mamy zły nastrój z wielu powodów. Czasami przez pogodę, przez kogoś, przez siebie... różnie to bywa.
Jednak nie mam zamiaru Was dołować. 
O NIE !
Dzisiaj przedstawię Wam moje sposoby na zwalczenie złego samopoczucia. 

1. Rozmowa z osobą bliską.
Chłopak, dziewczyna, przyjaciele, rodzeństwo, rodzice, ktokolwiek. Najważniejsze, aby nie być samemu, tylko spędzić czas z kimś. Można nawet milczeć, byle nie w samotności. 
2. Muzyka. 
Tego chyba nie muszę komentować. Każdy wie o co chodzi. 
3. Książka
Jeżeli jest Wam źle, to może coś przeczytajcie. Mi to pomaga. Tylko nie czytajcie, czegoś po czym będziecie płakać.
4. Film.
Podobnie jak książka, nie wybierajcie bardzo płaczliwych, bo to nie pomoże, tylko sobie zaszkodzicie.
5. Słodkości
Czekolada, ciastka, żelki cokolwiek. Najważniejsze, żeby było pyszne i słodkie. 

A Wy jakie macie sposoby na złe samopoczucie?
A i jeszcze jedno.
Założylam snapchata 
chudszaaa
Zapraszam
Do zobaczenia za tydzień 

sobota, 21 marca 2015

Moje ulubine blogi

Cześć!
Dzisiaj przychodzę do Was z moimi ulubionymi blogami. 
Zapraszam.

Jest to blog mojej kochanej Azmarii. Jest to mój ulubiony blog, na który zaglądam. Czasami między postami robi duże przerwy, ale to nie zmienia faktu, że ją wuwielbiam, jako blogerkę. Zapraszam do niej, bo warto :D

 jest to blog dwóch przyjaciółek : Aleksandry i Michel. Ola prowadzi kanał na YT jej kanał .Ten blog obserwuję od roku i nie żałuje tego.


Blog 15 letniej Izy, która prowadzi tego bloga z bardzo wielką pasją. Bardzo lubię jej sposób pisania oraz jej zdjęcia. Zapraszam do niej serdecznie.Blog Juli, która ma 14 lat. Mieszka pod Warszawą. Jej blog jest warty uwagi, przez zdjęcia i jej osobowość.Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiamhttp://czytanie-moim-tlenem.blogspot.com/ - ten blog, nie jest blogiem o modzie i urodzie, ale o książkach i filmach. Zamieszcza też własną książkę. Bardzo go lubię. Zapraszam każdego, kto lubi czytać książki.


To na dzisiaj wszystko. 
Zapraszam do odwiedzania tych blogów. 
Piszcie w komentarzach swój  Top 5 blogów.
Odwiedzajcie portale społecznościowe. 
Do zobaczenia

sobota, 14 marca 2015

Rady dla początkujących blogerów.

Cześć!
Dzisiejszy post kieruję do osób, które chcą zacząć swoją blogową przygodę, a także dla tych którzy chcą coś zrobić, aby ich blog był częściej odwiedzany. 
1.Nazwa.
Nazwa powinna być krótka i łatwa do zapamiętania. Fajnie też, jeżeli nazwa jest z Wami związana. Moja nazwa jak najbardziej się ze mną łączy i mam nadzieję, że nie jest trudna do zapamiętania.
2. Wygląd bloga.
Warto pamiętać, że wygląd przyciągnie ludzi. Jeżeli Wasz blog będzie przejrzysty i estetyczny, chętniej inni będą do niego wracać i będą go czytać.
3. Zdjęcia.
Jeżeli chodzi o zdjęcia, powinny być one jak najlepszej jakości. Powinny to być wyraźne zdjęcia, a nie pomazane, słabej jakości albo nie wyraźne.
4. Posty.
Posty powinny być REGULARNE ! Nie trzeba pisać każdego dnia, trzeba pisać regularnie. Na moim blogu posty pojawiają się raz w tygodniu, czasami częściej, ale raz w tygodniu to jest minimum i mam nadzieję, że to nie jest aż taki problem.
5. Komentarze
Jeżeli chodzi o komentarze to najprawdopodobniej na początku nikt nie będzie czytał waszych postów. To co wy możecie w tej sprawie zrobić, to pozakładać konta na portalach społecznościowych ( fb, twitter, instagram ). Jeżeli chcecie się promować w sposób pisania komentarzy pod postami innych o treści ,, Zapraszam do mnie ", to nie za dobrze. Jeżeli piszecie komentarz o poście i dodacie link do swojego bloga, to okay. Komentarze typu ,, obs za obs" nie sa zbyt dobrze postrzegane. Więc uważajcie na takie komentarze.
6. Hejty.
Hejty to temat rzeka. Trzeba pamiętać, że osoby, które te hejty piszą to osoby zazdrosne o to, że coś robicie. Takimi komentarzami nie trzeba sobie zawracać głowy. Radzę też na takie komentarze nie odpowiadać, ani nie wdawać się w dyskusje, bo to nie ma większego sensu.

Mam nadzieję, że tymi radami pomogłam chociaż trochę osobą, które chcą zacząć blogować.
Jeżeli macie jakieś jeszcze pytania, to piszcie w komentarzach, chętnie Wam odpowiem.
Do zobaczenia w kolejnym wpisie.