wtorek, 9 sierpnia 2016

1.

    Z pozytywnym nastawieniem rozpoczęła nowy etap w swoim życiu. Zamknęła za sobą dawne sprawy i teraz o tym nie myślała. Teraz ważne było to, że właśnie poszła do nowej szkoly. Nowej klasy. Będą nowi znajomi,  nowa miłość , nowi przyjaciele. W szkole podobało się bardzo. Klasa też bardzo fajna. Była zadowolona. Wybrała raczej męską klasę. Wiedziała, że w klasie pełnej dziewczyn by się nie odnalazła. Nie umiała znaleźć wspólnego języka z dziewczynami. Cały pierwszy semestr minął spokojnie. 
    Prawie cały. Mętlik zaczął się w październiku.Kiedy poznała jego. Teoretycznie znali sie od września, bo są razem w klasie, jednak dopiero jakoś w okolicy listopada zaczeli utrzymywa stały kontakt. Pisali razem codzinnie, spędzali w szkole duzo czasu. Wszyscy mowili, że nowa para itp. Ona się wzbraniała, bała się związku. Jednak coraz bardziej wchodziła w tą znajomość bez reszty. 
    Uzależnila się od fb przez niego. Gdy tylko wracala do domu cały czas pisała z nim na fb. Od powrotu ze szkoły, aż do nocy. Czasami 2,3. Różnie bywało.Pod koniec listopada zdażył się przełom w ich znajomości. Przyszedł do domu pod wpływem alkoholu (był już pełnoletni). Pisali jak zwykle, gdy wkońcu przyznał, że ona mu się podoba. W jej głowie odrazu się pojawiło, że mogła powiedziec, że on jej tez. Jednak tego nie zrobiła. Wstydziła się ? Bala się jego reakcji? Nie wiem. 
   Jednak nadszedł czas, aby wyznac chlopakowi co do niego czuła. Zaczeli się przytulać na powitanie, gdy wychodzili i marzła dawał jej bluze, wychodzili razem na palarnie ( ona nie paliła, tylko on). Coraz bardziej sie w nim zakochiwała. Zaczeli nawet calować sie na powitanie.Gdy sie witali, dawali sobie buziaka. Na przerwie czasami się do niej przysuwał i sie przytulali. Bylo milo. Jednak nie byli parą. Zmieniło się to 13 grudnia 2015 roku. Umowili się w mieście, w którym się uczą. Było wtedy strasznie zimno. Chodzili po mieście, rozmawiali. Pozwoliła sie złapac za rękę.

Długo na to czekała. Pochodzili trochę, rozmawiali. Dziewczyna musiała wyjść do toalety, więc chłopak poszedł z nią, poczekał na nią przed drzwiami. Gdy wyszła. Spełniło się jej marzenie.  Pocałował ją. Długo to trwało. Była wniebowzięta. Gdy wróciła, zdała sobie sprawę, że ma chłopaka. Była szczęśliwa. Bardzo. Kochała go i mogla być u jego boku. Jednak, jak to związek na odległość, nie było łatwo.
     Bardzo często żaluje, że mieszka tak daleko od niej. Kiedy patrzy na zdjęcia zakochanych par, szlak ją trafia. Tak bardzo chciałaby się do nieo przytulić, o pocalowaniu już nie wspominając. Zawsze gdy do niej przyjeżdża, stara się spędzać z nim cudownie czas, nie kłocąc się, bo wie, że niedługo odjedzie. Strasznie za nim tęskni, gdy go nie ma. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A Wy co uważacie, o związkach na odległość ?
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, za każdy komentarz! To duża motywacja!
Nie bawię się w obs/obs itp.