sobota, 27 czerwca 2015

Koniec roku i bal

Piosenka klik
Dziś zabrzmiał mi ostatni szkolny dzwonek.
Ten tydzień, był ostatnim moim dniem w gimnazjum. Od września zaczynam swoją czteroletnią "karierę" w technikum na profilu informatycznym. W środę mieliśmy bal gimnazjalny i tak na prawde dopiero wtedy zdałam sobie sprawę z tego, że już koniec gimnazjum. Ten etap minąl mi bardzo szybko, pamiętam jak niedawno zaczynałam te gimnazjum. 
Na dzisiejszym apelu strasznie płakałam. Żal mi minionych chwil, tego, że nie wróci już to co właśnie się skończyło. Tak bardzo chciałabym jeszcze raz pójść do gimnazjum. Mimo wielu przykrości, jestem pewna, że gimnazjum będę wspominać dość długo. Gdy to pisze, aż łezka się w oku kręci, ale taka jest prawda.
Teraz koniec, nowa szkoła, nowa klasa - to przede mną. A za mną ? Milion mile spędzonych chwil, przyjaźnie zawiązane w murach gimnazjum. Przyjaźnie tam zawiązane, zostaną tam na wieki. Mi zostanie tylko ciepło ich wspominać  i powiedzieć "cześć" gdy spotkam ich na ulicy.
Na koniec chciałam tylko powiedzieć, że nie ważne z jakim świadectwem będziecie kończyć swoją szkołę, nie ważne czy kłóciliście się w klasie z kimś, nie ważne. Ważne, żeby na koniec oczyścić relacje, aby zakończysz szkołę z pozamykanymi sprawami.


sobota, 13 czerwca 2015

Dni Górowa i kolejne próby

Od wczoraj w mieście przy mojej miejscowości zaczęła się weekendowa impreza czyli Dni Górowa. Przyjechałam około godziny 20, na scenie występował Verdis. Potem odbył się pokaz tańca z ogniem, czyli to co mnie najbardziej interesuje. Pokaz cudowny.Trwał około 15-20 minut. Byłam zauroczona ten pokaz był SUPER. Pokaz oranizowała NORA z Bartoszyc. Po występie podeszłam do Gosi, która mnie uczyła tańczyć, aby jej pogratulować. Życzyła mi powodzenia w dalszym tańczeniu. Pokaz się skończył i co dalej ?Jelonek ! Tego nie będę komentować. Moje pierwsze pogo w życiu skończyło lekką kontuzją nogi, ale już ok. Bawiłam się cudownie. Jeżeli nie znacie Jelonka, oto kila piosenek tego zespołu :
Po Jelonku - After Party. Ich chyba nie trzeba przedstawiać. Wraz z moją przyjaciółką bawiłyśmy się cudownie. Za rok też tam jedziemy. Kto wie, może to my tam zatańczymy z ogniem? 
Jeżeli chodzi o naszą grupę - Fire- ćwiczymy jak najlepiej się da. Mamy ułożone dwa układy. Teraz układamy trzeci. 21.06 występujemy z krótkim pokazem w Żywkowie (mała wioska nie daleko mojej miejscowości). W czwartek robimy pierwszą próbę z ogniem o 3 lat. Troszkę się boje, ale jestem pewna, że nam wyjdzie. Nagram filmik z próby i zdjęcia, postaram się wrzucić. 
Za tydzień postu nie będzie ponieważ jadę na rajd, no a w niedzielę występ z ogniem. Trzymajcie kciuki. 
Do zobaczenia za dwa tygodnie :D 

czwartek, 4 czerwca 2015

Taniec o Ogniem, Hip Hop

Witajcie !
Ostatni tydzień był dla mnie ogromnie męczący. Postanowiłam, że Wam o tym opowiem. W przyszły piątek występuje z moja grupą tańca hip hop, a potem w sobote na dniach Bartoszyc. Codziennie ćwiczymy ponad 3 godziny, aby wyszło jak należy. Dajemy z siebie wszystko. Ale nie tylko przez to się męczę.Od kilku dni z moimi przyjaciółkami postanowiłyśmy wrócić do tańca z ogniem. Daje nam to wiele radości, no i zmęczenia. Ale jeżeli coś ma z tego być, to musimy ćwiczyć. Jeżeli znacie jakąś muzykę, do której mogłybyśmy ułożyć układ tańca z ogniem, była bym wdzięczna. Do tego zdrowe odżywianie, sprawiło że schudłam kilka kilo. Życzcie mi powodzenia i wytrwałości.  
P.S Zdjęcia nie są moje, ale moje też się tu niebawem pojawią :D