czwartek, 29 stycznia 2015

Top Model, maseczki, Niezgodna

Hejka!
Dzisiaj jest czwartek, a mam wrażenie jakby była niedziela.
Troszkę się podziębiłam. Musze zacząć się leczyć, bo w sobotę sa urodziny mojej ukochanej Karinki.
Mam wielką nadzieję, że prezent jej się spodoba. :D
Od kilku dni wraz z moja kochaną Azmarią oglądałyśmy Top model. Obejrzałam tylko kilka odcinków, ale dzisiaj zamierzam zacząć drugi sezon. Zawsze wydawało mi się to głupie, ale szczerze mówiąc wkręciłam się w temat. Jeżeli oglądaliście, to wiecie o czym mówię. A jeżeli nie to zacznijcie, polecam.
Wczoraj byłam na zakupach i postanowilam kupic maseczki z ziaji. Dwie z glinka zieloną i dwie z glinką czerwoną. Strasznie ciekawa jestem efektów i zobaczymy co to będzie.
Od kilku dni ciągle odkładam czytanie książek. A to uczę się wzorów, słówek, a to gram z przyjaciółką no i tak odkładam.
Ale dzisiaj siadam i czytam ,, Niezgodną". Postanowiłam zacząć czytać więcej, bo bardzo lubiłam czytać i dalej lubię, ale nie miałam na to czasu. Jestem wielka fanką Molowniczki i jej serii ,,Przeczytani".  Dzięki niej przeczytałam wiele fajnych książek. Jeżeli jej nie znacie, to zapraszam na jej kanał na YouTube. -> Kanał Molowniczki
Tak jak wiecie, te ferie chce spędzić aktywnie, więc czytanie książek i spędzanie czasu z przyjaciółmi uważam za aktywny czas.
Dzisiaj zapewne odwiedzę moją kochaną chorą Karinkę, poczytam niezgodną i obejrzę kilka odcinków Top Model, o ile mi się nie odwidzi.

To na tyle w dzisiejszym wpisie.
Mam nadzieję, że podobają Wam się takie luźne wpisy.
Niedługo pojawi się post tematyczny.
Zapraszam na bloga Kariny  :D
Do zobaczeniasobota, 24 stycznia 2015

Ferie zimowe, przyszłość

Hejka kochani !
Wczoraj ostatni dzień byłam w szkole.
Przez dwa tygodnie będę odpoczywać od szkoły. 
Jednak nie będzie to odpoczywanie bierne. Nie będę spała do 12, a potem siedziała w domu. 
Nie !
We wtorek i środę będę prowadziła półtora godzinne zajęcia dla dzieci w MDK'u. 
Potem 31 stycznia urodziny mojej kochanej  Azmarii .
Po za tym na pewno będę spędzała pół dnia po za domem na spacerach, fotkach i innych rzeczach, które robimy gdy przyjeżdżają przyjaciele. 
Ferie zakończę kursem przewodnikowskim, oczywiście o ile się na niego dostane, bo dopiero wysłałam zgłoszenia i 1 lutego powinnam wiedzieć czy się dostałam. 
Oczywiście w ferie także znajdę czas na nauke wzorów z fizyki, matematyki, dat z historii i słówek z niemieckiego. 
Skoro w moich postanowieniach na rok 2015 znalazł się czerwony pasek na koniec gimnazjum, muszę to realizować, bo pasek sam nie przyjdzie. 
Wiecie już do jakiej szkoły średniej chcecie iść?
Najprawdopodobniej pójdę do Bartoszyc do tak zwanej Odzieżówki do LO do grupy bezpieczeństwo wewnętrzne ( rozszerzona geografia ) albo grupa grupa dziennikarstwo i komunikacja społeczna ( rozszerzony Wos). Jeszcze nie wiem. 
Najprawdopodobniej do tej samej szkoly pójdzie moja koleżanka z koloni, którą poznałam w piątej klasie podstawówki. 


Teraz na pewno pojawi się więcej postów. 
Do zobaczenia w kolejnym poście.

niedziela, 4 stycznia 2015

Uśmiechnij się !

Cześć Kochani !
Witam Was w roku 2015 :D
Ten rok zaczynam od postu o uśmiechu.

Wikipedia o uśmiechu : ,,Uśmiech – grymas twarzy człowieka wyrażający przyjazne uczucia lub wesołość."
Moim zdaniem uśmiech jest bardzo ważny w naszych życiu. Nie wyobrażam sobie dnia bez uśmiechu. Uważam, że to super wrażenie, gdy przechodzisz obok obcego dziecka, a ono się do ciebie uśmiecha. Nie wyobrażam sobie nie odpowiedzenia na ten uśmiech. 

Często widzimy i slyszymy jak ludzie mówią : ,, Życie jest do dupy, ludzie to szmaty itd. itd" Znacie to ? Bo ja znam. Najśmieszniejsze jest to, że Ci ludzie kompletnie nie dostrzegają tych, którzy są przy nich, ich pocieszają i tym podobne rzeczy. Wyobraźmy sobie sytuacje, że wszyscy się do wszystkich uśmiechają. Na pierwszy rzut oka, wszystko fajnie, ale po dłuższym czasie zaczęło by się nam robić wręcz nie dobrze i sztucznie. Prawda?

Moim zdaniem, aby nasze życie było odrobinę lepsze musimy po prostu uśmiechnąć się. Nigdy jeszcze mi się nie zdarzyło zobaczyć, jak ktoś jest wredny dla kogoś uśmiechniętego. Osoby uśmiechnięte tym uśmiechem wręcz zarażają. Mają w sobie moc, energię. 

A WY CO O TYM SĄDZICIE ?? 
Do zobaczenia w kolejnym wpisie