środa, 22 lutego 2017

Blogerzy dla BezpiecznaJa !

"... Wracaliśmy z kina. Seans był cudowny, uwielbiam walentynki z moim ukochanym. Może kino to nie najlepsze miejsce do spotkania, ale zawsze lepsze to niż nic. Dostałam bukiet kwiatów, czerwone róże, które niosłam w lewej ręce, a w prawej trzymałam jego dłoń. Doszliśmy do parku, a on odrzekł, że nie może iść ze mną, bo śpieszy się do domu. Zrozumiałam to. Ucałował mnie w czoło i odszedł. Teraz ja miałam iść sama, przez ciemny park, a potem ciemną ulicą prosto do domu. Bałam się strasznie. Ale dzisiaj walentynki, to może nikt mnie nie zaczepi i udam się bezpiecznie do domu. Weszłam w alejkę parku, żadnej lampy,ciemno i ponuro. Założyłam słuchawki aby mi było raźniej, i abym się tak nie bała. Przeszłam prawie całą drogę, aż nagle usłyszałam szelest w krzakach, krzyk kobiety,a potem twarz. Jego twarz. Wpadłam w ogromną panikę...."

   Kiedy to czytasz, pewnie myślisz, mnie to nie dotyczy, u mnie jest bezpiecznie, mi to sie nie przydarzy. BZDURA! Nigdy nie wiadomo, co się nam może zdarzyć. Dlatego postanowiłam wesprzeć akcje BezpiecznaJa, aby uświadomić wiele kobiet. 
 Dla mnie bezpieczeństwo to możlwość bycia sobą, bez obawy, że coś mi się stanie. To możliwość robienie co się chce. Ważne, aby mieć ludzi, którzy nam te bezpieczeństwo gwarantują. U mnie jest to rodzina i mój chłopak <3 
  Teraz  Stowarzyszenie FAIR IS zbiera fundusze. Więcej o tym dowiecie się tutaj . 
  Uważam, że to dobry pomysł. Warto wspierać takie akcje, bo nigdy nie wiadomo, co sie może przydarzyć nam i naszym bliskim. Dlatego wspieram ta akcję. O akcji dowiedziałam się od od tej blogerki , a sama nominuję tą blogerkę i jeszcze tą :) 
Zapraszam do odwiedzania strony stowarzyszenia i wspierania akcji BezpiecznaJa. Piszcie w komentarzach czym dla Was jest bezpieczeństwo i co wam daje poczucie bezpieczeństwa. 

Pozdrawiam Cieplutko :*
Wyczekujcie kolejnych postów :* 
Buziaczki i cześć :* 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS. Mam nowe logo ( grafika z internetu, po przeróbkach moich)
Opiszcie co sądzicie.

6 komentarzy:

 1. Super logo :) obserwuje i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. My też popieramy:

  http://mlodzinadorobku.pl/blogerzy-dla-bezpiecznaja/

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto wspierać takie akcje. Każdy powinien móc się czuć bezpiecznie w każdym miejscu i o każdej porze dnia. Moje marzenie to wziąć udział w lekcjach samoobrony i mam nadzieję, że wkrótce się spełni.
  Pozdrawiam<3

  www.fashionformazmariaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne logo :)
  Naprawdę warto wspierać takie akcje :D

  http://krucz-kruczis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za każdy komentarz! To duża motywacja!
Nie bawię się w obs/obs itp.