sobota, 30 maja 2015

Beauty czy Life ??

Witajcie. 
Dawno mnie nie było. Dlaczego? Zaraz Wam opowiem. Jednym z powodów było to, że zabrałam się za pracę przy blogu moim i Milki klik . To chyba nie wymaga komentarza. Kolejnym powodem był weekendowy wyjazd do Olsztyna. nie miałam wtedy czasu, aby wstawić jakiś post na bloga. Jednak to nie jest ostatni powód. Ostatnim powodem jest to, że miałam małe załamanie. Ostatni post - klik - wymagał ode mnie dużo pracy. Miałam nadzieję, że docenicie moją pracę. Rozumiem, zdjęcia nie są najlepszej jakości, ponieważ mój aparat nie jest aparatem wysokich lotów, ale jednak miałam nadzięję, że to docenicie. Wchodzę w weekend na bloga i patrze - 2 komentarze. No cóż. Pomyślałam, że przecież nie musiało się Wam to podobać. Każdy ma swój gust. Dlatego dzisiaj pytanie do Was. Jakie posty chcecie czytać na moim blogu - Beuty czy Life ? 
Czekam na odpowiedź :D 
sobota, 2 maja 2015

Look na markę : Mariza

Cześć!
Dzisiaj przychodzę do Was z serią postów ,, Look na markę".
Będą one się pojawiały, gdy tylko uzbieram określoną ilość kosmetyków danej marki. 
Dzisiaj Mariza .
Mam Wam dzisiaj do zaprezentowania 4 kosmetyki właśnie tej marki. 
Na zdjęciu jest pięć, jednak piątego nie opiszę, bo go nie używam tylko moja mama. 
Zapraszam

Krem do pielęgnacji rąk i paznokci

Używam go dwa razy dziennie i na prawdę bardzo go lubię. Pozostawia przyjemne uczucie na dłoni. Mimo, że jest to krem odmładzający, działa wspaniale na moje dłonie. Niestety zostawia uczucie lepkości na jakieś 5-10 minut, a producent obiecuje, że tego nie robi. Jednak mimo to fajnie działa i gdy się skończy kupię jeszcze jeden.

Cienie do oczu nr. 06 
Są to cienie, które otrzymałam na urodziny. Mają one 5 kolorów, jeden biały i cztery odcienie różu. 
Na zdjęciu nie ma jednego kolorku, ponieważ zużyłam ten kolorek, jako róż na policzki. Cienie bardzo fajne. Do cieni dołączony był mały aplikator do cieni, ale się zniszczył. Trudno.
Błyszczyk nr. 24
Jest to także mój prezent na urodziny, więc ceny nie znam. Bardzo fajny błyszczyk. Dość trwały. W opakowaniu wygląda jakby był różowy, jednak na ustach wygląda jak nude. Fajnie wygląda, gdy nałożymy błyszczyk na usta pomalowane szminką, byle szminka nie była błyszcząca, bo wtedy to źle wygląda. 
Pomadka ochronna na każdą porę roku z filtrem UV 
Pomadka pomarańczowa, nabłyszczająca. Usta wyglądają na bardzo zdrowe. Używam tej pomadki czasami jako bazę pod szminkę, fajnie przedłuża trwałość szminki. 
Mam nadzieję, że post się Wam podoba. Piszcie swoje opinie w komentarzach. 

Do zobaczenia w kolejnym poście.