czwartek, 4 czerwca 2015

Taniec o Ogniem, Hip Hop

Witajcie !
Ostatni tydzień był dla mnie ogromnie męczący. Postanowiłam, że Wam o tym opowiem. W przyszły piątek występuje z moja grupą tańca hip hop, a potem w sobote na dniach Bartoszyc. Codziennie ćwiczymy ponad 3 godziny, aby wyszło jak należy. Dajemy z siebie wszystko. Ale nie tylko przez to się męczę.Od kilku dni z moimi przyjaciółkami postanowiłyśmy wrócić do tańca z ogniem. Daje nam to wiele radości, no i zmęczenia. Ale jeżeli coś ma z tego być, to musimy ćwiczyć. Jeżeli znacie jakąś muzykę, do której mogłybyśmy ułożyć układ tańca z ogniem, była bym wdzięczna. Do tego zdrowe odżywianie, sprawiło że schudłam kilka kilo. Życzcie mi powodzenia i wytrwałości.  
P.S Zdjęcia nie są moje, ale moje też się tu niebawem pojawią :D

3 komentarze:

 1. Świetny post! Życzę ci powodzenia ja też się wzięłam za siebie. Zobaczymy co z tego wyniknie do lata, pamiętaj że jak przyjadę to ćwiczymy, biegamy i jeździmy na rowerze! A z kim zaczynasz tańczyć z ogniem? Koniecznie wstaw zdjęcie. :3
  Zapraszam do mnie: www.fashionforazmariaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na Twoje zdjęcia! :) Naprawdę niesamowita pasja

  Pozdrawiam
  ALEKSICAR

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętam jak w dzieciństwie wsadzałam patyk do ogniska, a później machałam nim i rozżarzona końcówka robiła takie wzory w powietrzu :) Ciekawa jestem Twoich zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za każdy komentarz! To duża motywacja!
Nie bawię się w obs/obs itp.