sobota, 13 czerwca 2015

Dni Górowa i kolejne próby

Od wczoraj w mieście przy mojej miejscowości zaczęła się weekendowa impreza czyli Dni Górowa. Przyjechałam około godziny 20, na scenie występował Verdis. Potem odbył się pokaz tańca z ogniem, czyli to co mnie najbardziej interesuje. Pokaz cudowny.Trwał około 15-20 minut. Byłam zauroczona ten pokaz był SUPER. Pokaz oranizowała NORA z Bartoszyc. Po występie podeszłam do Gosi, która mnie uczyła tańczyć, aby jej pogratulować. Życzyła mi powodzenia w dalszym tańczeniu. Pokaz się skończył i co dalej ?Jelonek ! Tego nie będę komentować. Moje pierwsze pogo w życiu skończyło lekką kontuzją nogi, ale już ok. Bawiłam się cudownie. Jeżeli nie znacie Jelonka, oto kila piosenek tego zespołu :
Po Jelonku - After Party. Ich chyba nie trzeba przedstawiać. Wraz z moją przyjaciółką bawiłyśmy się cudownie. Za rok też tam jedziemy. Kto wie, może to my tam zatańczymy z ogniem? 
Jeżeli chodzi o naszą grupę - Fire- ćwiczymy jak najlepiej się da. Mamy ułożone dwa układy. Teraz układamy trzeci. 21.06 występujemy z krótkim pokazem w Żywkowie (mała wioska nie daleko mojej miejscowości). W czwartek robimy pierwszą próbę z ogniem o 3 lat. Troszkę się boje, ale jestem pewna, że nam wyjdzie. Nagram filmik z próby i zdjęcia, postaram się wrzucić. 
Za tydzień postu nie będzie ponieważ jadę na rajd, no a w niedzielę występ z ogniem. Trzymajcie kciuki. 
Do zobaczenia za dwa tygodnie :D 

2 komentarze:

 1. Super, trzymam kciuki za występ i czekam na zdjęcia. :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie:
  www.fashionforazmariaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Występ na pewno będzie genialny!
  www.vaguue.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za każdy komentarz! To duża motywacja!
Nie bawię się w obs/obs itp.