niedziela, 15 listopada 2015

Masz tatuaż - jesteś kryminalistą !

Witam Was bardzo serdecznie na moim blogu !
Trochę się pozmieniało w świecie, co ? #PrayforParis
Jednak dzisiaj nie będę o tym pisać, może kiedyś się wypowiem w temacie emigrantów i terroryzmu, jeżeli chcecie to piszcie.
Dzisiaj chciałaby poruszę trochę inny temat. Coraz częściej spotykamy na ulicy osoby wyglądające inaczej niż wszyscy. Nie mówię tutaj o kolorze skóry. Chodzi mi o chłopaków w rurkach, osoby z tatuażami, albo kolczykami. Nigdy nie zrozumiem hejtu na takie osoby. Są gorsze, bo zachowały indywidualność w oceanie szarości?

Kiedy zastanawiałam się nad tym, czemu to ludziom aż tak się nie podoba, doszłam do wniosku, że może chodzić właśnie o indywidualność. Zaraz Wam to wytłumaczę. Każdy z nas jest inny. Nie ma dwóch takich samych osób. Jednak na pewno słyszeliście o zjawisku upodabniania się do kogoś. Chodzi o to, że nie raz jest tak, że próbujemy być jak inni. A osoby z kolczykami, czy tatuażami pokazują, że są inne, bo są sobą. Chyba dlatego jest na nich taki hejt, ponieważ to oni zachowali indywidualność.

Zawsze myślałam, że to osoby starsze widza w tym problem, no bo te osoby wyglądają inaczej niz młodzież w ich czasach. Jednak ostatnio zauważyłam, że osoby młode tez to hejtują. Nie rozumiem tego. Może wy rozumiecie i chcecie mi to wytłumaczyć ?

Zdjęcia - internet

1 komentarz:

  1. Osoby młode często mają wpajane różne informacje od tych starszych. Często postrzegamy świat tak jak nasi rodzice choć z drobnymi różnicami. Może nie wszystko jest takie same, ale te najważniejsze sprawy są. Popatrzmy tylko na naszą wiarę, na święta jakie obchodzimy, na potrawy które gotujemy, na dzień w którym sprzątamy, na nasze maniery.. Myślę, że stereotyp to fakt, że starsi ludzie się czepiają. Może i jest kilka moherów, które nie wiedzą co powiedzieć to mówią głupoty, ale większość starszych osób jest bardzo wyrozumiałych. Niektórzy mają uprzedzenia, bo sami popełnili błędy tego typu, a inni bo się nasłuchali osoby, którą darzą autorytetem, a inni po prostu uznają to za swoją własną filozofię życiową. Jednak uważam, że każdy ma prawo być jakim chce i nikt nie ma prawa go za to obrażać, a jeśli tak robi to oznacza, że jest tchórzem, nie ma kultury i ma tak żałosne życie, że czepia się cudzego, bo na swoje już za późno..

    Zapraszam do mnie:
    www.fashionforazmariaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za każdy komentarz! To duża motywacja!
Nie bawię się w obs/obs itp.