niedziela, 6 września 2015

Zazdrość na mieście

Hejka.
Ostatnio spotyka mnie wiele przykrych rzeczy. Stwierdziłam, że się tym z Wami podzielę, abyście wiedzieli co się u mnie dzieję i dlaczego dawno nic nie pisałam.
Jak wiecie ( lub nie wiecie) od jakiegoś czasu wraz z moja siostrą i dwoma koleżankami postanowiłyśmy stworzyć grupę tańca z ogniem. Kiedyś uczyłyśmy sie tańczyć, a teraz stwierdziłyśmy, że będziemy to kontynuować. Gdy zaczęłyśmy robic coraz więcej pokazów i zaczęłyśmy zbierać za to pieniądze okazało sie, że w mojej miejscowości są osoby, które chcą też tańczyć, bo można brac hajs. Oczywiście te osoby inaczej to argumentowały, ale ja myślę, że o to chodzi. Więc powstała druga grupa. Niby wszystko spoko, ale gdy te osoby zwerbowały jedną z " naszych" trochę przykro. W pewnym sęsie, nie możemy nikomu zabronić się spotykać z kim chce, ale mimo wszystko, jest trochę przykro. Została nas 3 tańczących. Moja starsza siostra może będzie również z nami, to będzie fajnie.
Dla Was może być to drobnostka, ale dla mnie nie jest. Zwłaszcza gdy idę przez wieś, a każdy za mną sie śmieje i mówi o mnie tak głośno, abym słyszała.  Jednak wracając do tematu. Postanowiłyśmy, że pojedziemy na warsztaty tańca z ogniem, aby jeszcze więcej móc się douczyć. Mamy troche pieniędzy, więc chcemy zakupić nowy sprzęt i odetniemy się od tego towarzystwa.
Jeżeli chodzi o szkołę, to u mnie wszystko dobrze. Mam w klasie 26 osób, więc nie jest za dużo. A jak u Was?


1 komentarz:

  1. U mnie w klasie jak wiesz wszystko w porządku. Cieszę się, że i u ciebie to samo. Mam nadzieję, że więcej nie będziesz miała do czynienia z takimi sytuacjami. Moim zdaniem jest to bardzo dziecinne i świadczy o braku inteligencji i wychowania takiej osoby. Odejść z grupy to jedno, ale obgadywać to drugie.. Myślę, że z Kasią będziecie o wiele lepsze. :)

    Zapraszam do mnie: www.fashionforazmariaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za każdy komentarz! To duża motywacja!
Nie bawię się w obs/obs itp.