sobota, 15 listopada 2014

Próbne testy gimnazjalne i recenzja The Sims 4 !

Hejka kochani :D
Ostatnio miałam kilka problemów ze zdrowiem, 
Ale już jest lepiej :D
Jak wiecie w tym roku w kwietniu będę pisała testy gimnazjalne. Jednak od kiedy pojawiłam się w gimnazjum nauczyciele nie dawali mi o tym zapomnieć. Co lekcje słyszałam słowa w stylu ,, Takie zadanie może się pojawić na testach gimnazjalnych" lub ,, Skoro nie umiesz napisać takiego sprawdzianu, to jak napiszesz test gimnazjalny? " Też tak mieliście ?
No ale nie będę Wam pisała o moich nauczycielach. :D 
W poniedziałek mam pierwsze testy próbne. Będą trwały one przez 3 dni. W poniedziałek mam historię i wos, z czego test  trwać będzie godzinę. A następnie po kilku minutach przerwy mamy język polski, który trwa 90 minut. We wtorek mam najpierw przedmioty przyrodnicze, a potem matematykę. Ostatni dzień testów, czyli w środę mam język niemiecki podstawę i rozszerzenie. Tylko ja i moja bliźniaczka piszemy rozszerzenie z niemieckiego. Będzie zabawnie :D 
Jeżeli mieliście już testy próbne, albo będziecie mieli, to napiszcie w komentarzach z jakiego języka pisaliście lub będziecie pisać test kompetencji ?
Kolejna część tematu mojego postu jest to recenzja The Sims 4. Niestety nie jest to recenzja moja, ale recenzja gazety CD-ACTION. Jest to gazeta, która kupił mi brat specjalnie dla tej recenzji.  Oceniają oni tą grę 4/10. Plusów jest nie wiele: Gra działa sprawnie i przyjemne; ułatwianie budowania domów i remontu. Niestety minusów jest o wiele więcej. Chociażby mało ubrań, ciągle coś psuje się w domu, co chwila ekran ładowania. Mimo tej recenzji chętnie sprawdziłabym ta grę.  Możecie tu przeczytać te recenzję klik .  A może Wy już sprawdzaliście te grę ? Jeżeli tak to wyraźcie swoją opinię :D 
Zapraszam do zadawania pytań do Q&A , bo mam dość mało pytań, no chyba że chcecie krótki Chudsza Ask. :D 
Mam nadzieję, że post się podoba.
Do zobaczenia i cześć :D :3

2 komentarze:

 1. strasznie mała ocena! To prawda, że nie mam The Sims4 ale oglądam dajmy Magdalenę Marie Monikę inaczej Madzie i nie wygląda to źle ja bym dała 7-8/10! Przy okazji dziękuję za obserwację!
  annestyle15.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też golądam Madzie, ale nie oceniam gry, bo musze sama ja doświadczyć, aby ocenić

   Usuń

Dziękuję, za każdy komentarz! To duża motywacja!
Nie bawię się w obs/obs itp.